Najbliższa przyszłość – wykłady, Zaszyfrowani

Cześć MISie,

jak wspominaliśmy w poprzedniej wiadomości mamy dla Was bardzo ważną informację, którą postaramy się w najbliższym (choć bliżej nieokreślonym) czasie zrealizować.

Wszystkie osoby, które trafiły na tę stronę, a nie mogą uczęszczać na wykłady KN MIS, jak również osoby, które do dzisiaj zmagają się z szyframi, które poznały na OMatKo! lub też trapi ich matemagiczna moc kart – mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Chcielibyśmy zacząć nagrywać nasze nowe wykłady, a także powtórzyć i nagrać niektóre z wykładów, które już się odbyły. Dzięki temu odległość i niedogodność terminów przestanie być przeszkodą. Jednak to nie wszystko…

Z racji tego, że dużą część naszego życia w Kole wypełnia matematyka rekreacyjna, a ostatnimi czasy nasze głowy zaprzątają myśli o kolejnych szyfrach – postanowiliśmy przekuć to na pewien rodzaj zabawy. Co tydzień postaramy się publikować nowy szyfrogram w zakładce Zaszyfrowani. Nie możemy w tej chwili obiecać żadnych nagród w tej zabawie, jednak już teraz możemy zapewnić o tym, że dla najlepszych deszyfratorów przygotujemy odpowiednie dyplomy. Wszystkie zainteresowane zabawą osoby zapraszamy do wysyłania zdeszyfrowanych wiadomości wraz z krótkim opisem jak sobie z tym poradzili. Pod koniec zabawy (prawdopodobnie koniec roku akademickiego) wyłonimy najlepszych z Was. :D

Pozdrawiamy,
KN MIS

Pierwsze spotkanie w nowym semestrze

Cześć MISie,

wiemy, że sesja w pełni, jednak aby pozytywnie napędzić Was do działania informujemy o spotkaniu, które dla Was zaplanowaliśmy.

spotkanie-kn-mis1

19.02 we wtorek, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziecie już po egzaminach. Pragniemy Was zatem zaprosić na spotkanie KN MIS, które rozpoczniemy w B2-13 o 11:30, a gdy zbierze się nas odpowiednio liczne grono przeniesiemy się w dogodniejsze miejsce (o czym poinformujemy na drzwiach wszystkich spóźnialskich :D ). Aby rozmowy organizacyjne związane z działalnością w przyszłym semestrze przebiegały w miłej atmosferze na spotkaniu pojawią się liczne gry planszowe, a także drobny poczęstunek.

Zapraszamy,
KN MIS :D

Impreza Andrzejkowa

Na naszym wydziale odbyła się również mała impreza andrzejkowa.

Jej organizatorami byli Tomasz Stroiński (opiekun KN MIS) oraz Michał Kowalik. Zorganizowali dla chętnych studentów z Wydziału Matematyki i Informatyki oraz Wydziału Chemii sesję RPG grozy na podstawie Zewu Cthulhu.

Jak na sesję grozy przystało był zapewniony odpowiedni klimat oraz fabuła gry osadzona była na Wydziale Matematyki i Informatyki, jak również każdy student mógł grać sobą. Nie mogąc być w obydwu sesjach na raz wiem, że jedna z nich była bardzo dobrze zorganizowana, ale podejrzewam, że druga również :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o czujność – już niedługo informacje o prelekcjach dotyczących RPG oraz kolejne sesje na Wydziale. Nie chcecie tego przegapić? Zaglądajcie na stronę regularnie :D

Kilka zdjęć z imprezy (więcej w Galerii) :