Wyniki ankiety – data spotkania

Hej, hej!

W wyniku głosowania optymalnym terminem jest czwartek. Zatem proponujemy zebrać się w okolicach PadClubu na Gwarnej (przy Żabce) o godzinie 19. Jeżeli okazałoby się, że w PadClubie nie będzie tyle miejsca, żeby nas wszystkich pomieścić, to te rejony są bogate w miejsca, w których można kulturalnie podyskutować. W związku z tym, osoby, którym odpowiada ten termin proszone są o podesłanie jakiegoś kontaktu do siebie na knmis@wmi.amu.edu.pl, żeby w razie zmiany planów móc kontaktować się już tylko z chętnymi osobami, bo robi się straszny spam.

Pozdrawiam MISie,
Tomek :)

 

Pierwsze spotkanie organizacyjne w roku 2016/2017

Hej!

Trzeba w końcu zacząć ruszyć Koło  .

Zapraszam w tym celu wszystkich członków koła, jak również chętnych (nie gryziemy ) na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w następnym tygodniu. Na spotkaniu organizacyjnym zostaną omówione najważniejsze rzeczy, jak również plan działania na najbliższy okres czasu. Po spotkaniu przewidziana jest integracja przy planszówkach.

Odnośnie terminu pozostawiam ankietę:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScANCb34E9RBKhuV9qTt-GvHAoFzdWfbOQvDf-2JnlU89dnRg/viewform#responses . Proszę o szybkie jej wypełnianie, żebym wiedział na kiedy zrobić rezerwację jednego z lokali

PS. Proszę o udostępnianie dalej, tak będziemy mogli zebrać więcej zainteresowanych