Pierwsze spotkanie w nowym semestrze

Cześć MISie,

wiemy, że sesja w pełni, jednak aby pozytywnie napędzić Was do działania informujemy o spotkaniu, które dla Was zaplanowaliśmy.

spotkanie-kn-mis1

19.02 we wtorek, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziecie już po egzaminach. Pragniemy Was zatem zaprosić na spotkanie KN MIS, które rozpoczniemy w B2-13 o 11:30, a gdy zbierze się nas odpowiednio liczne grono przeniesiemy się w dogodniejsze miejsce (o czym poinformujemy na drzwiach wszystkich spóźnialskich :D ). Aby rozmowy organizacyjne związane z działalnością w przyszłym semestrze przebiegały w miłej atmosferze na spotkaniu pojawią się liczne gry planszowe, a także drobny poczęstunek.

Zapraszamy,
KN MIS :D

Kursy, kursy i co dalej?

Drogie MISie,

Chcielibyśmy was też poinformować, że pomału zbieramy wasze głosy w ankiecie na jakie kursy chcielibyście od nas uczestniczyć :)

W najbliższym czasie zajmiemy się analizą wyników – ustalimy w ten sposób najbardziej odpowiednie dla was i dla nas godziny.

Jako, że dziwnie zacząć przed świętami i od razu robić przerwę, wszystkie kursy zaczną się od stycznia. Da nam to również czas na przygotowanie materiałów na kursy.

Pozdrawiamy,
Koło Naukowe Matematyki i Informatyki Stosowanej

Sprawy organizacyjne

Drogie MISie,

mamy dla Was dwie istotne informacje:

1) W zakładce KURSY pojawiła się ankieta dotycząca kursów i wystąpień, które planujemy w przyszłych tygodniach obecnego semestru. Prawdopodobnie nie uda nam się jednak zrealizować wszystkiego zatem prosimy Was o wyrażenie swojego zdania – kiedy i jakie tematy interesowałyby Was najbardziej! :)

2) Już w najbliższy wtorek przełożony wykłado-warsztat dotyczący układania kafelków, tj. pojęcia parkietażu. Plakat zamieszczamy poniżej, lokalizację wybierzemy, gdy zbierzemy się pod B2-13. Zapraszamy serdecznie.

jak-ulozyc-plytki-w-pokoju-gier_1

Pozdrawiam,
Tomek :D

Witajcie!

Cześć MISie! :D

Niezmiernie cieszymy się, że odwiedzacie naszą stronę. Planujemy na najbliższy rok akademicki wiele ciekawych inicjatyw. Najpierw jednak musimy się spotkać wspólnie, aby ustalić priorytety – w tym celu prosimy Was abyście zostawili swoje dane kontaktowe – wystarczy imię i adres do kontaktu. Gdy ustalimy termin i miejsce pierwszego spotkania organizacyjnego prześlemy do Was informację :)

[powr-form-builder id=cbdfe0bb_1537974703]

Pozdrawiam,
Tomek :D