Impreza Andrzejkowa

Na naszym wydziale odbyła się również mała impreza andrzejkowa.

Jej organizatorami byli Tomasz Stroiński (opiekun KN MIS) oraz Michał Kowalik. Zorganizowali dla chętnych studentów z Wydziału Matematyki i Informatyki oraz Wydziału Chemii sesję RPG grozy na podstawie Zewu Cthulhu.

Jak na sesję grozy przystało był zapewniony odpowiedni klimat oraz fabuła gry osadzona była na Wydziale Matematyki i Informatyki, jak również każdy student mógł grać sobą. Nie mogąc być w obydwu sesjach na raz wiem, że jedna z nich była bardzo dobrze zorganizowana, ale podejrzewam, że druga również :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o czujność – już niedługo informacje o prelekcjach dotyczących RPG oraz kolejne sesje na Wydziale. Nie chcecie tego przegapić? Zaglądajcie na stronę regularnie :D

Kilka zdjęć z imprezy (więcej w Galerii) :