Kursy w semestrze letnim

Hej MISie,

udało nam się, po niemałych problemach zdrowotnych, ruszyć z kursem R. Niezwykle cieszy nas wysoka frekwencja, która przerosła nasze oczekiwania i ostatnim razem nie wyglądało to optymalnie. Jednak teraz powinno być już zdecydowanie lepiej – widzimy się 20.03 o godzinie 12 w A1-24/25. Po więcej informacji zaglądajcie na podstronę kursy – tam będziemy udostępniać informacje dotyczące kursów.

Właśnie – kursów, nie kursu. Chcielibyśmy zebrać informacje jakie jeszcze kursy by Was interesowały. Dlatego umieszczamy w tym poście ankietę, którą prosimy wypełnić abyśmy mogli przygotować ofertę kursów, które cieszyć będą się największym zainteresowaniem.

Chętnie ruszymy również z wykładami, w których opowiadać będziemy o tym czym zajmujemy się w matematyce i informatyce ze szczególnym uwzględnieniem tego jak zastosować można to w praktyce. Zastanawialiście się, które pole jest (poza więzieniem) najczęściej odwiedzanym polem w Monopoly? My znamy odpowiedź i wkrótce chętnie się nią z Wami podzielimy. :D

Niedługo na stronie więcej informacji dotyczących powyższych kwestii – sprawdzajcie stronę na bieżąco!

Pozdrawiam,
Tomek :D

[powr-poll id=b6d38109_1521192975]

Dodaj komentarz