Nowy rok akademicki

Hej hej!

Jako, że rozpoczął się nowy rok akademicki (dokładnie 2017/2018) trzeba ruszyć od nowa z organizacją eventów prowadzonych przez KN MIS.
Na pewno znowu ruszą różne kursy programistyczne i ciekawe wykłady odnośnie matematyki i nie tylko – w planach mamy kilka ciekawych inicjatyw skierowanych głównie do studentów pierwszego roku.

Będziemy oczywiście jak co roku również szukać nowych chętnych na członków koła :) . Najważniejszą cechą członka powinna być chęć do pracy i polepszania koła. W tym celu będzie przeprowadzone spotkanie organizacyjne – szczegóły wkrótce. Wszyscy chętni mogą zgłosić się przez formularz w zakładce “Kontakt” – wówczas zostaną powiadomieni, jak również będzie wysłana wiadomość drogą mailową do studentów.

Pozdrawiam,
Kamil