DZIEŃ KOBIET

Drogie Panie,

drogie-paniew imieniu męskiej części KN MIS pragnę złożyć Wam najszczersze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Aby pomysły na nowe twierdzenia przychodziły jak najczęściej, aby pierwszy rzut oka na zawiłe problemy przynosił liczne ich rozwiązania i aby stosowanie matematyki i informatyki w życiu codziennym nie wiązało się z żadnymi niedogodnościami. :)

Ponadto serdecznie zapraszamy na spędzenie paru chwil z grami planszowymi w Waszym Dniu.

 

Życząc najlepszego,
Tomek :D

Na Tropie – część 2

plakatHej,

za nami pierwsza część spotkań w ramach cyklu “Na Tropie”. Wspólnymi siłami zajęliśmy się jednym z problemów postawionych w zeszłym tygodniu, mianowicie wiemy kto poszedł zaparzyć herbatę na imprezie. Z taką wiedzą myślę, że uczestnicy warsztatów usiądą podczas weekendowych spotkań w gronie znajomych w odpowiednich miejscach, a następnie zaproponują skuteczny wybór delegata do kuchni. :)

Zmierzyliśmy się również z Czytaj Dalej

Najbliższe spotkania z KN MIS

Witajcie,

plakat_spotkanie_1sesja już za nami, a nasze umysły potrzebują chwili wytchnienia i odpoczynku. Aby jednak ta chwila relaksu nie spowodowała między innymi osłabienia umiejętności logicznego myślenia zapraszamy do spędzenia jej z matematyką rekreacyjną. Pierwsze w tym semestrze spotkanie naszego Koła odbędzie się już we wtorek 21 lutego o godzinie 12:00-12:45 w sali A2-1. Wygłoszony podczas tego spotkania zostanie referat “Monopoly: jak grać, żeby wygrać?”, w którym przedstawione zostaną pewne wskazówki, które z teoretycznego punktu widzenia powinny zwiększać szansę na wygraną. Choć jak wiadomo i tak nasz ostatni rzut kością jest wtedy, gdy zabraknie nam jednego oczka, aby być zupełnie bezpiecznym, a trafiamy na to pole, gdzie stoją hotele naszego rywala.

PlakatZaraz po spotkaniu w godzinach 13:00-15:30 w Klubie Studenckim odbędzie się pierwsze z cyklu regularnych spotkań z grami planszowymi, na które serdecznie zapraszamy. Aby zapewnić każdorazowo odpowiedni dobór gier prosimy o oddanie głosu w ankiecie po prawej stronie każdą osobę, która chciałby przyjść (jeżeli przyjdziecie ze znajomymi, którzy nie chcą oddać głosu – oddajcie głos za nich :D ) – w ten sposób zawsze będzie zapewniona odpowiednia ilość gier, a dodatkowo macie wpływ na to, jakie gry będą ogrywane. Spotkania te odbywają się w dwóch terminach. Drugim terminem jest środa 22.02 11:30-13:30. Jednak w związku z planowanymi kursami prowadzonymi przez KN MIS od marca ten termin może ulec zmianie.

Pozdrawiam MISie,
Tomek :D