NOMAD!

Cześć MISie,

serdecznie zapraszam do ankiety, aby wybrać optymalny termin spotkania w sprawie konkursu NOMAD.

https://doodle.com/poll/8psu79cq327b69r7

Głosujcie, dzięki temu będziemy wiedzieli kiedy się spotykamy i omówimy jak przebiega konkurs, a także przeliczymy kilka przykładowych zadań, aby “wczuć się” w ten typ zadań.

Zapraszam,
Tomek :D

Kursy w semestrze letnim

Hej MISie,

udało nam się, po niemałych problemach zdrowotnych, ruszyć z kursem R. Niezwykle cieszy nas wysoka frekwencja, która przerosła nasze oczekiwania i ostatnim razem nie wyglądało to optymalnie. Jednak teraz powinno być już zdecydowanie lepiej – widzimy się 20.03 o godzinie 12 w A1-24/25. Po więcej informacji zaglądajcie na podstronę kursy – tam będziemy udostępniać informacje dotyczące kursów.

Właśnie – kursów, nie kursu. Chcielibyśmy zebrać informacje jakie jeszcze kursy by Was interesowały. Dlatego umieszczamy w tym poście ankietę, którą prosimy wypełnić abyśmy mogli przygotować ofertę kursów, które cieszyć będą się największym zainteresowaniem.

Chętnie ruszymy również z wykładami, w których opowiadać będziemy o tym czym zajmujemy się w matematyce i informatyce ze szczególnym uwzględnieniem tego jak zastosować można to w praktyce. Zastanawialiście się, które pole jest (poza więzieniem) najczęściej odwiedzanym polem w Monopoly? My znamy odpowiedź i wkrótce chętnie się nią z Wami podzielimy. :D

Niedługo na stronie więcej informacji dotyczących powyższych kwestii – sprawdzajcie stronę na bieżąco!

Pozdrawiam,
Tomek :D

[powr-poll id=b6d38109_1521192975]

Dzień Kół Naukowych i spotkanie organizacyjne

Hej MISie,

za nami dość ospały początek roku akademickiego. Ale nietypowo jak na MISie, mamy zamiar wraz ze zbliżającą się zimą obudzić się ze snu! Pierwsze kroki ku temu zostały poczynione w ostatni wtorek. Podczas “Dnia Kół Naukowych WMI” mogliście porozmawiać z nami na stoisku znajdującym się obok stoiska KN StuDMat (tego stoiska z papierowymi cudami). Niektórzy z Was zostali oczarowani matemagią, inni z zaciekawieniem obserwowali możliwości, które prezentuje Shiny, a jeszcze inni wytężając szare komórki dostali się do zamkniętych skrytek zawierających tajemnice. Mamy nadzieję, że ta dociekliwość i ambicja zostały w Was rozbudzone na stałe i działania w KN MIS pozwolą je zaspokoić. :)

Niemniej wszystkich, zarówno tych, z którymi udało nam się porozmawiać, jak i tych, którzy trafili na tę stronę przypadkiem zachęcamy do spotkania się z nami na pierwszym spotkaniu organizacyjnym. Poniżej zamieszczamy ulotkę, która skieruje Was do ankiety dotyczącej tego wydarzenia. Zapraszamy nie tylko studentów pierwszego roku – każdy może zostać MISiem ! :D

Ulotka KN MIS
Pozdrawiam,
Tomek :D